Akademia Uśmiechu Żoliborz

5.0
Wasza ocena
Oceń:
-/5
Ocen: 1
Zobacz też
Dyskusje na ten temat
 • Akademia Malucha Myszka Miki Warszawa

  witam, jakie macie doświadczenia z tym żłobkiem? kto z was zapisał tu swoje dziecko?

 • Prokuratura Rejonowa Warszawa Żoliborz wszczęła dochodzenie w sprawie znieważania żołnierzy Wojsk Obrony Terytorialnej.

  Jakaś komusza persona nazwała żołnierzy Wojsk Obrony Terytorialnej „bandytami”; padło też kilka innych szargających honor żołnierzy epitetów. O ile mamy wielki poziom tolerancji i jesteśmy w stanie przyjąć każdą krytykę merytoryczną, to coś, co godzi w mundur żołnierza Wojska Polskiego, nie może być akceptowane. Również tu na forum!

 • Światowy Dzień Uśmiechu :))))

  Dziś, 7 października w piątek przypada ten dzień. Radosne święto obchodzone w pierwszy piątek października od 1999 roku. Pomysłodawcą tego dnia był Harvey Ball, autor znanego na całym świecie symbolu żółtej uśmiechniętej buzi, tzw. „smiley face”, stworzonej w 1963 roku.

 • poprawianie uśmiechu licówkami

  Hej dziewczyny! Ostatnio dowiedziałam się, ze żeby poprawic swój uśmiech nie jestkonieczne noszenie aparatu, ale można to zrobic licówkami. Czy ktoras z Was próbowała? Moja znajoma zrobiła sobie 4 licówki (w gabinecie Indexmedica) i jej uśmiech jest teraz naprawdę piękny. Zastanawiam się czy się nie zdeycodwać, podobno nie trzeba szlifowac żeby jak do korony tylko minamlnie go preparwac, wiec nie jest to zbyt inwazyjne.

 • Czym się różni akademia od politechniki?

  Hej, wybieram się za rok na studia i już teraz muszę podjąć decyzję co zdawać na maturze, aby potem dostać się na upragnione studia. Zastanawiam się czym się rożni akademia od politechniki i co da mi lepszy start w życiu. Dodam, że nie mam żadnych pleców i wszystko będę musiał osiągnąć samodzielnie. Czy studia na akademii są łatwiejsze od politechniki? Jakie studia wybrać po skończeniu szkoły?

 • trochę uśmiechu na weekend

  0004543D3RMUEG33 0004543HBM9GI7GQ 0004543K448TI2SR

 • Klub Malucha Kraina Uśmiechu Chodzież

  Jesteście zadowolone? Chciałabym zapisać maluszka w następnym roku, dlatego już tak mniej więcej się orientuje, które miejsce będzie odpowiednie. Proszę o wasze opinie :)

 • Akademia doskonalenia technik jazdy

  Czy ktoś z was był może kiedyś na tego typu kursie? Myślicie, że warto? W sensie jeżeli chodzi o te wszystkie techniki trzymania kierownicy, wchodzenia i wychodzenia z poślizgu itd. ??

Sprawdź pogodę