Archiwum Państwowe w Kaliszu

3.5
Wasza ocena
Oceń:
-/5
Ocen: 6
Zobacz też
Dyskusje na ten temat
 • Najem samochodu - Kalisz

  hej, dużo czytam o najmie samochodów zamiast ich kupnie i chciałbym przez najbliższy rok czegoś takiego spróbować. Zastanawiam się jednak czy dotyczy to jedynie dużych miast, bo u mnie w Kaliszu nie(...) jakoś to przeżyję, ale do Poznania to raczej nie chce mi się jeździć :P ktoś z Kalisza korzysta z najmu długoterminowego?

 • Kalisz - wspólne zakupy budowlane - chętni?

  hej, biorę się za samotne budowanie domu w Kaliszu. Nie tyle samotne że swoimi rękoma będę robił, ale chodzi o to że mam działkę i planuję wynająć ekipę i ze swoich materiałów budować dom - liczę na to, że zaoszczędzę tak w stosunku do tego co oferują obecnie deweloperzy, szczególnie że odpada koszt działki (spadek :) ). Szukałem przy tym jak jeszcze zaoszczędzić i pomyślałem, że można by się

 • Prywatne czy państwowe przedszkole w okolicach NDM

  Jaki waszym zdaniem przedszkole jet przedszkole jest leprze państwowe czy prywatne

 • Jak odzyskać archiwum gg?

  Krótkie pytanie - często sprzątam archiwum gg (ponoć zżera pamięć) no i usunąłem ważne info od ziomka. Próbowałem przywracanie systemu ale nic nie dało, archiwum nie ma. Na stronie (bo też zapisuje) też nie ma (kiedyś to chyba nie było połączone). Są inne sposoby jak odzyskać archiwum gg?

 • Jeszcze o Lasach Państwowych.

  Bardzo niską wiedzę mamy o tym o czym dyskutujemy. Przykład to Lasy Państwowe i co chciano zmienić o Lasach Państwowych. Środowisko naturalne w tym lasy są chronione na podstawie Konstytucji RP. Mówi o tym artykuł 5. art.68.ust.5. art.74.ust.1. 2. 4.Konstytucji RP. Poselski projekt PO,PSL zaproponował poprawki do Konstytucji RP. następującej treści: Art.74.a. 1.Lasy stanowią własność Skarbu

 • Co sądzicie o pośle R. Kaliszu?

  jakim jest politykiem, oraz o jego umoczeniu moralnym w sprawę Olejnika, braku pomocy jego rodzinie?

 • JAK o. TADEUSZ RYDZYK WALCZY Z PRZESTĘPCZOŚCIĄ ZA PAŃSTWOWE PIENIĄDZE???

  Pieniądze z Funduszu Sprawiedliwości trafiły do Rydzyka i CBA. Rzecznik Praw Obywatelskich Adam Bodnar ma poważne wątpliwości, czy minister sprawiedliwości Zbigniew Ziobro zgodnie z przepisami rozdał pieniądze z Funduszu Sprawiedliwości. Podejrzane wydały mu się m.in. środki na ustawową działalność Centralnego Biura Antykorupcyjnego oraz na podmioty związane z ojcem Tadeuszem Rydzykiem, które otrzymały je na "przeciwdziałanie przyczynom przestępczości". Decyzją ministra Ziobry Wyższa Szkoła Kultury Społecznej i Medialnej w Toruniu ma otrzymać 146 tys. zł, a fundacja Lux Veritatis 641 tys. zł na realizację zadań w zakresie przeciwdziałania przyczynom przestępczości.

 • Do jakiego archiwum w Warszawie dokumenty z likwidowanej spółki?

  Do którego archiwum w Warszawie można przekazać dokumenty z likwidowanej spółki. Chodzi przede wszystkim o dokumenty podatkowe i kadrowe.

Sprawdź pogodę