Bursa Szkół Artystycznych

Dane adresowe
Województwo:
lubelskie
Powiat:
Lublin
Gmina:
Lublin
Poczta:
20-620 Lublin
Miejscowość:
Lublin
Ulica:
ul. Muzyczna
Nr budynku:
8
Dane kontaktowe
Telefon:
815323209
www:
bsa.lub.pl
Inne dane
Typ:
Internat
Publiczność:
Publiczna
3.6
Wasza ocena
Oceń:
-/5
Ocen: 7
Zobacz też
Dyskusje na ten temat
 • INTERNAT LUB BURSA SZKOLNA

  opinie na temat mieszkania w internacie/bursie?(wady zalety) i takie tam ....

 • Internat/bursa wady i zalety

  Chciałbym u was zaczerpnąć informacji jak wygląda życie w internacie/bursie (jestem w 2 gim, a mam zaplanowane już gdzie mam zamiar pójść). Proszę pomińcie w wadach hałas i brak prywatności, przyzwyczaiłem się po latach w bloku z cienkimi ścianami i wchodzeniem brata do pokoju bez pukania. Z góry dzięki

 • Szkoła Artystycznego Projektowania Ubioru (SAPU)

  Witam serdecznie, Pisałam już na kilku forach, ale chciałabym otworzyć jeden naprawdę pomocny dla wszystkich zainteresowanych temat gdzie znajdą się aktualne propozycje szkół projektowania odzieży w Polsce dla tegorocznych maturzystów. Sama jestem na etapie wyboru szkoły i pomimo tego, iż nie ma zbyt wielu takich szkół, naprawdę trudno podjąć ostateczną decyzję. Ja osobiście szukam osoby, która

 • Lublin dzis chętny ?

  Ja wysoka czarnulka

 • Dlaczego miasto Lublin?

  Co powiecie o Lublinie?Czy lubicie to miasto?

 • Zagłębie Lublin podejmuje Korone Kielce.

  Dzisiaj leci mecz Zagłębie Lublin - Korona Kielce. Każdy kto myśli o klubie na siódmym-ósmym miejscu to właśnie nim jest Zagłębie. Korona Kielce ma niby dobry sezon, ale niewiadomo. Korona ma 5. miejsce. Ja licze na Zagłębie, a wy? Uzasadnijcie swoją odpowiedz na w komentarzu.

 • Kwiaciarnia Lublin z dowozem

  Witajcie, szukam sprawdzonej kwiaciarni, w której mógłbym zamówić bukiety na dzień kobiet. Chciałbym, żeby zostały dowiezione w wyznaczone miejsce o mniej więcej określonej porze. Zależy mi, żeby były świeże i bez skaz. No i żeby w transporcie się nie zniszczyły. Wcześniej na kim można polegać. Ktoś ma jakieś sprawdzone kwiaciarnie w Lublinie?

 • Lublin - sprawdzony blacharz i lakiernik

  Witam, szukam w Lublinie lub niedalekiej okolicy sprawdzonego blacharza i lakiernika. Nie pisze, żeby był tani bo wiem, że jak coś ma być dobrze zrobione to trzeba za to normalnie zapłacić. Nie chce, żeby robota była odwalona. Polećcie mi proszę sprawdzony warsztat, gdzie pracownicy przyłożą się do swojej pracy.

Sprawdź pogodę