Miejskie Przedszkole Nr 7 w Puławach

Dane adresowe
Województwo:
lubelskie
Powiat:
puławski
Gmina:
Puławy
Poczta:
24-100 Puławy
Miejscowość:
Puławy
Ulica:
ul. Cypriana Kamila Norwida
Nr budynku:
30
Dane kontaktowe
Telefon:
818863517
www:
www.mp7.pulawy.pl
Inne dane
Typ:
Przedszkole
Publiczność:
Publiczna
3.5
Wasza ocena
Oceń:
-/5
Ocen: 10
Zobacz też
Dyskusje na ten temat
 • Szkoły w Puławach

  Hej, Ostatnio zauważyłam w Puławach, że została otwarta szkoła ŻAK. Czytałam u nich na stronie, że jest to szkoła bezpłatna, zaoczna (w weekendy). Mają ciekawe kierunki. Ze względu na okoliczności ode mnie nie zależnie, nie mogę iść na studia, a nie chciałabym marnować czasu czekając na przyszły rok. Pomyślałam, że w międzyczasie mogłabym wykorzystać ten czas i sobie coś ogarnąć, np. florystykę

 • POTRZEBNE PILNIE!!! Prostowanie felg LUBELSKIE/ Okolice Puław

  Witam! Potrzebuję jak najszybciej adresu lub/i numeru telefonu do warsztatu zajmującego się prostowaniem felg (aluminiowych) w okolicach, jak wyżej lub w całym lubelskim. Jeżeli ktoś ma dane (sprawdzonego) człowieka, ktory się tym zajmuje bardzo proszę, by mi je udostępnił i napisał ile orientacyjnie taka "impreza" kosztuje od jednego koła.

 • Przedszkole Playschool Łódź

  Witajcie, ktoś z was zna to przedszkole? co myślicie o opiece w tej placówce? jakie czesne?

 • UWARZAJCIE NA PRZEDSZKOLE MIEJSKIE NR 5 Adres: ul. Powstańców Warszawskich 42, 38-400 Krosno

  Drodzy rodzice przestańmy milczeć!!!!!zróbmy coś!!! W przedszkolu na Powstańców Warszawskich dzieją się złe rzeczy!!!!Dzieci są zastraszane , poniżane i bardzo źle traktowane.Przecież to może zaważyć na całym ich późniejszym życiu.Dlaczego się na to godzimy i milczymy.Nie wystarczy zabrać stamtąd dziecko...trzeba kategorycznie przerwać to bezprawie i pociągnąć do odpowiedzialności osoby, które tam pracują.Drodzy rodzice piszcie o tym co się tam dzieje jakie macie doświadczenia.... bo w nas siła.Jeśli my zaczniemy mówić i działać to przerwiemy to bezprawie. Moja córeczka zaczęła chodzić do tego przedszkola i po miesiącu zaczęła się moczyć w nocy...co więcej idąc do przedszkola i wchodząc do szatni siusiała w majtki.Próbowałam pytać Pań czy coś złego się dzieje czy ktoś jej dokucza...byłam zrozpaczona.Nie wiedziałam jak jej pomóc.Gdy poszłam do Psycholog i powiedziałam do jakiego przedszkola córka uczęszcza ta kazała mi natychmiast ją stamtąd brać.Powiedziała, że nie jestem pierwszą, której dziecko tak właśnie się zachowywało gdy chodziło do tego przedszkola.Córkę od razu przepisałam do innego przedszkola i już nigdy nie zrobiła siusiu w majtki.CO TAM SIĘ DZIEJĘ???????????????????????CZY KTOŚ MOŻE WIE???????proszę podzielcie się opiniami.

 • Przedszkole Fantazja Szczecin

  witam, co sądzicie o tym przedszkolu? czy warto zapisać tu swoje dziecko?

 • Przedszkole Bajka Leszno

  Witam, chciałabym wiedzieć jak oceniacie tą placówkę?

 • Bandeau kupię niedrogo

  Hey dziewczyny. Wiecie gdzie w Puławach/ Lublinie moge kupić niedrogo bandeau ?

 • przedszkole dla dziecka

  na co zwracacie uwage przy wyborze przedszkola dla dziecka?

Sprawdź pogodę