Policealne Studium Medyczne TEB Edukacja w Lublinie

3.5
Wasza ocena
Oceń:
-/5
Ocen: 15
Zobacz też
Dyskusje na ten temat
 • Administracja- szkoła policealna

  Witam, chcę wybrać się na studium policealne na administracje. Myślałam o Poznaniu dlatego szukam najlepszej szkoły policealnej w tym mieście by uczyć się w danym kierunku. Nieważna cena itd. Pozdrawiam

 • Lublin dzis chętny ?

  Ja wysoka czarnulka

 • Medyczne Studium Zawodowe - Poznań, Ogrody

  Medyczna szkoła policealna jakiej na pewno nie warto polecać? Właśnie ta! Przy rezygnacji i odbiorze dokumentów otrzymujesz swoje świadectwo (oryginał) ze szkoły średniej golusieńkie (brak nawet koszulki, w której je dawałem), wymiętolone i podpisane soczystą parafką na odwrocie! Szkoła oczywiście umywa ręce... Macie podobne doświadczenia?

 • Czym się kierować przy wyborze studium, szkoły medycznej

  Czym się kierować przy wyborze studium medycznym , szkoly policealnej z pośród wielu szkoł i ofert? Interesuje mnie kierunek technik farmaceutyczny, szkół jest wiele, a ja nie mogę się zdecydować na żadną konkretną. Czym się zatem kierować?

 • Dlaczego miasto Lublin?

  Co powiecie o Lublinie?Czy lubicie to miasto?

 • Dobra sala w Lublinie

  Witam serdecznie! Pilnie szukam bardzo dobrej Sali na wesele w Lublinie ewentualnie w rozsądnej odległości od Lublina. Bardzo zależałoby mi żeby sala była na wysokim poziomie, organizator zadbał o dekorację i posiłki i w normalnej cenie. Oczywiście ma być to wesele w tradycyjnym stylu. Żadnych djejów. Pozdrawiam!

 • Zagłębie Lublin podejmuje Korone Kielce.

  Dzisiaj leci mecz Zagłębie Lublin - Korona Kielce. Każdy kto myśli o klubie na siódmym-ósmym miejscu to właśnie nim jest Zagłębie. Korona Kielce ma niby dobry sezon, ale niewiadomo. Korona ma 5. miejsce. Ja licze na Zagłębie, a wy? Uzasadnijcie swoją odpowiedz na w komentarzu.

 • Kwiaciarnia Lublin z dowozem

  Witajcie, szukam sprawdzonej kwiaciarni, w której mógłbym zamówić bukiety na dzień kobiet. Chciałbym, żeby zostały dowiezione w wyznaczone miejsce o mniej więcej określonej porze. Zależy mi, żeby były świeże i bez skaz. No i żeby w transporcie się nie zniszczyły. Wcześniej na kim można polegać. Ktoś ma jakieś sprawdzone kwiaciarnie w Lublinie?

Sprawdź pogodę