Przedszkole Nr 4 im.Słonecznego uśmiechu w Czeladzi

Dane adresowe
Województwo:
śląskie
Powiat:
będziński
Gmina:
Czeladź
Poczta:
41-250 Czeladź
Miejscowość:
Czeladź
Ulica:
ul. Miasta Auby
Nr budynku:
14
Dane kontaktowe
Telefon:
322652641
Inne dane
Typ:
Przedszkole
Patron szkoły:
im.Słonecznego uśmiechu
Publiczność:
Publiczna
3.6
Wasza ocena
Oceń:
-/5
Ocen: 7
Zobacz też
Dyskusje na ten temat
 • Światowy Dzień Uśmiechu :))))

  Dziś, 7 października w piątek przypada ten dzień. Radosne święto obchodzone w pierwszy piątek października od 1999 roku. Pomysłodawcą tego dnia był Harvey Ball, autor znanego na całym świecie symbolu żółtej uśmiechniętej buzi, tzw. „smiley face”, stworzonej w 1963 roku.

 • Zacząć dzień od uśmiechu

  Czy to aż takie trudne, gdy dobrowolnie poddani depresji użalamy się nad sobą widząc skutki naszych akcji w postaci wracającej fali? W Polsce brakuje miejsc w psychiatrykach -efekty dobrej zmiany czy inne, bardziej osobiste tego zjawiska przyczyny? Najczęściej kupowanymi w kraju pigułkami są uśmierzające ból, pomimo wyznawanej religii hołdującej cierpieniu staramy się szybko i w miarę tanim kosztem eliminować ból własny - wolimy cierpienie u innych. Drugim specyfikiem w ścisłej czołówce sprzedaży są...leki psychotropowe, zmieniające stany świadomości i ogłupiające zarazem.

 • przedszkole w Warszawie

  Mój Kajtek niedługo pójdzie do przedszkola. I tu pojawia się moje pytanie, czy możecie polecić jakieś fajne przedszkole w Warszawie? Chodzi mi głównie o prywatne ale polecajcie wszystkie z którymi macie pozytywne doświadczenia:)

 • Przedszkole Playschool Łódź

  Witajcie, ktoś z was zna to przedszkole? co myślicie o opiece w tej placówce? jakie czesne?

 • Dobre przedszkole w Gdańsku

  Witajcie :) Niedawno przeprowadziliśmy się do Gdańska i jestem właśnie w trakcie poszukiwania dobrego przedszkola dla mojego 2,5 latka, wybiera się tam od września. Możecie polecić jakąś sprawdzoną placówkę ?

 • poprawianie uśmiechu licówkami

  Hej dziewczyny! Ostatnio dowiedziałam się, ze żeby poprawic swój uśmiech nie jestkonieczne noszenie aparatu, ale można to zrobic licówkami. Czy ktoras z Was próbowała? Moja znajoma zrobiła sobie 4 licówki (w gabinecie Indexmedica) i jej uśmiech jest teraz naprawdę piękny. Zastanawiam się czy się nie zdeycodwać, podobno nie trzeba szlifowac żeby jak do korony tylko minamlnie go preparwac, wiec nie jest to zbyt inwazyjne.

 • Przedszkole Fantazja Szczecin

  witam, co sądzicie o tym przedszkolu? czy warto zapisać tu swoje dziecko?

 • Przedszkole Bajka Leszno

  Witam, chciałabym wiedzieć jak oceniacie tą placówkę?

Sprawdź pogodę