Szkoła Podstawowa nr 91 w Gdańsku

Dane adresowe
Województwo:
pomorskie
Powiat:
Gdańsk
Gmina:
Gdańsk
Poczta:
80-242 Gdańsk
Miejscowość:
Gdańsk
Ulica:
ul. Srebrniki
Nr budynku:
17
Dane kontaktowe
Telefon:
583452256
Inne dane
Typ:
Szkoła podstawowa
Publiczność:
Publiczna
3.5
Wasza ocena
Oceń:
-/5
Ocen: 2
Zobacz też
Dyskusje na ten temat
 • Szkoła tańca Gdańsk

  Hej chciałabym się zapytać Gdańszczanek i Gdańszczan do jakich szkół tańca uczęszczacie? Myślę o tym zapisać siebie i swojego męża (tak wie i jest również za) na jakiś kurs tańca. Gdzie warto?

 • Pierwsza szkoła podstawowa dla chłopców pod patronatem Opus Dei

  Chłopcy będą wychowywani według wartości Kościoła katolickiego. Będą się modlić przed posiłkami, przed i po zajęciach oraz śledzić wydarzenia kalendarza liturgicznego. Opiekę duchową nad szkołą obejmie Opus Dei, jedna z najbardziej tajemniczych instytucji Kościoła. Ojcowie planują hodowlę religijnych fanatyków? http://lodz.wyborcza.pl/lodz/7,35136,21512741,takiej-szkoly-w-lodzi-jeszcze-nie-bylo-maja-patronat-opus-dei.html?disableRedirects=true

 • Katering dietetyczny w Gdańsku

  Cześc. Czy ktoś z Was moze jest z okolic Gdańska? Czy możecie polecić jakąś dobrą firmę oferującą katering dietetyczny?

 • Biuro rachunkowe Gdańsk

  Szukam godnego polecenie biura rachunkowego w Gdańsku bo szukam do prowadzenie ksiąg rachunkowych

 • prawnik Gdańsk pilne

  Pilnie poszukuję prawnika dobrego w Gdańsku w związku z nagle otrzymanym spadkiem, którego nie chce przyjąć. Da się tak? Można jakoś ja wiem zrezygnować?

 • Szukam firmy organizującej wesela w Gdańsku

  Witam. Czy ktoś ma może informacje jaka jest dobra firma z Gdańska, która specjalizuje sie w organizacji wesel ? Z góry dziękuję !

 • Czy Gdańsk przyjmie islamistów za pieniądze z Brukseli

  samorządy Niemiec, Polski, Szwecji, Portugalii i Grecji. “Model Integracji Imigrantów w Gdańsku” - a w skrócie po prostu “model” - ma być przedstawiony mieszkańcom Gdańska i z nimi konsultowany w ciągu(...), i jak ten proces integracji będzie konkretnie wyglądał w praktyce. Jaki mogą być korzyści z integracji imigrantów i uchodźców w Gdańsku? W dokumencie przeczytamy, że “otwartość na procesy migracyjne

 • Biuro Tłumaczeń z Gdańska- namiary

  Witam, parę lat temu korzystałem z usług biura tłumaczeń B&S w Gdańsku. Obecnie nie mieszkam już tam, a bardzo mi zależy na ich pomocy w tłumaczeniu ważnych dokumentów. Nie mogę znaleźć ich strony, może zmienili nazwę, albo adres strony. Czy ktoś ma na nich namiary i wie, czy robią tłumaczenia zdalnie? Z góry dzięki za odpowiedź.

Sprawdź pogodę

Reklama