Akademia Przedszkolaka "Smyk"

Dane adresowe
Województwo:
mazowieckie
Powiat:
Warszawa
Gmina:
Warszawa
Poczta:
02-413 Warszawa
Miejscowość:
Warszawa
Ulica:
ul. Dekarska
Nr budynku:
22
Dane kontaktowe
Telefon:
507084206
www:
www.przedszkolesmyk.edu.pl
Inne dane
Typ:
Punkt przedszkolny
Publiczność:
Niepubliczna
3.5
Wasza ocena
Oceń:
-/5
Ocen: 14
Zobacz też
Dyskusje na ten temat
 • Akademia Malucha Myszka Miki Warszawa

  witam, jakie macie doświadczenia z tym żłobkiem? kto z was zapisał tu swoje dziecko?

 • Akademia Małych Smoków Warszawa

  Znacie? Polecacie? Co uważacie na temat kadry w przedszkolu? Wyżywienia ? Warunków lokalowych? Chcę wiedzieć wszystko ;)

 • akademia piłkarska - dobra

  Cześć, czy znacie kompetentną akademię piłkarską dla najmłodszych? Chodzi mi przede wszystkim o zbudowanie pewności siebie syna w grupie rówieśniczej. Wiem, jakie to obecnie ważne.

 • Europejska Akademia Filmowa

  Oleg Sencow Ukrainiec .. w obronie, ktorego stanelo srodowisko rezyserow ,filmowcow i aktorow siedzi w wiezieniu .Za co ? znalazl sie swiadek ,ktory zeznal ,ze jest przeciw rzadowi i ,ze popiera walke o wolnosc .Co zrobil zlego ? Znalazl sie swiadek , ale on wycofal swoje zeznanie . Powiedzial ,ze pod przymusem ,i torturami wymuszono na nim zeznania obcjazajace Sencowa. ale Sencow dalej siedzi w wiezieniu i grozi mu 20 lat., Podczas galii Orlow wszyscy obecni podniesli kartki """Jestem Olg Sencow" ..Takie procesy odbywaly sie w ZSRR , Polsce, Czechach..w latach 70-80 Co zmienilo sie od tych 40 lat.? Wiele ..dalej nie mozna byc szczerym do bolu ale mozna liczyc na wsparcie , i bunt medialny ..

 • Czym się różni akademia od politechniki?

  Hej, wybieram się za rok na studia i już teraz muszę podjąć decyzję co zdawać na maturze, aby potem dostać się na upragnione studia. Zastanawiam się czym się rożni akademia od politechniki i co da mi lepszy start w życiu. Dodam, że nie mam żadnych pleców i wszystko będę musiał osiągnąć samodzielnie. Czy studia na akademii są łatwiejsze od politechniki? Jakie studia wybrać po skończeniu szkoły?

 • domowy przedszkolak - tak czy nie

  domowy przedszkolak to takie moje określenie na dziecko, które nie idzie do przedszkola, ale z rodzicami realizuje przedszkolny program. Nie chcę posyłac mojego dziecka do przedszkola, bo moim zdaniem nie nadaje się do tego zupełnie, trudno nawiązuje kontakty z dziecmi itd. ma też problem z wyrażaniem swoich emocji i potrzeb. Chciałam z niego zrobić takiego domowego przedszkolaka, ale wszyscy mi

 • zabawy dla przedszkolaków

  organizuję urodziny dla mojej córki ( 4 lata) w moim domu dla około 10 dzieci z jej przedszkola. Planowaliśmy imprezę na zewnątrz, jednak pogoda chyba pokrzyżuje nam plany. Zastanawiam się nad wynajęciem animatora, który będzie wymyślał różne zabawy dla przedszkolaków - nie wiem czy jest sens wydawać pieniądze.. macie może z tym związane doświadczenia lub polecacie jakąś firmę, która zatrudnia profesjonalnych animatorów? Ewentualnie znacie jakieś zabawy dla przedszkolaków co sprawią, że nie znudzą się po 5 minutach i nie rozniosą mojego domu ?:)

 • Akademia doskonalenia technik jazdy

  Czy ktoś z was był może kiedyś na tego typu kursie? Myślicie, że warto? W sensie jeżeli chodzi o te wszystkie techniki trzymania kierownicy, wchodzenia i wychodzenia z poślizgu itd. ??

Sprawdź pogodę