Akademia Uśmiechu Żoliborz

5.0
Wasza ocena
Oceń:
-/5
Ocen: 1
Zobacz też
Dyskusje na ten temat
 • Akademia Malucha Myszka Miki Warszawa

  witam, jakie macie doświadczenia z tym żłobkiem? kto z was zapisał tu swoje dziecko?

 • Akademia Małych Smoków Warszawa

  Znacie? Polecacie? Co uważacie na temat kadry w przedszkolu? Wyżywienia ? Warunków lokalowych? Chcę wiedzieć wszystko ;)

 • Prokuratura Rejonowa Warszawa Żoliborz wszczęła dochodzenie w sprawie znieważania żołnierzy Wojsk Obrony Terytorialnej.

  Jakaś komusza persona nazwała żołnierzy Wojsk Obrony Terytorialnej „bandytami”; padło też kilka innych szargających honor żołnierzy epitetów. O ile mamy wielki poziom tolerancji i jesteśmy w stanie przyjąć każdą krytykę merytoryczną, to coś, co godzi w mundur żołnierza Wojska Polskiego, nie może być akceptowane. Również tu na forum!

 • Światowy Dzień Uśmiechu :))))

  Dziś, 7 października w piątek przypada ten dzień. Radosne święto obchodzone w pierwszy piątek października od 1999 roku. Pomysłodawcą tego dnia był Harvey Ball, autor znanego na całym świecie symbolu żółtej uśmiechniętej buzi, tzw. „smiley face”, stworzonej w 1963 roku.

 • Zacząć dzień od uśmiechu

  Czy to aż takie trudne, gdy dobrowolnie poddani depresji użalamy się nad sobą widząc skutki naszych akcji w postaci wracającej fali? W Polsce brakuje miejsc w psychiatrykach -efekty dobrej zmiany czy inne, bardziej osobiste tego zjawiska przyczyny? Najczęściej kupowanymi w kraju pigułkami są uśmierzające ból, pomimo wyznawanej religii hołdującej cierpieniu staramy się szybko i w miarę tanim kosztem eliminować ból własny - wolimy cierpienie u innych. Drugim specyfikiem w ścisłej czołówce sprzedaży są...leki psychotropowe, zmieniające stany świadomości i ogłupiające zarazem.

 • poprawianie uśmiechu licówkami

  Hej dziewczyny! Ostatnio dowiedziałam się, ze żeby poprawic swój uśmiech nie jestkonieczne noszenie aparatu, ale można to zrobic licówkami. Czy ktoras z Was próbowała? Moja znajoma zrobiła sobie 4 licówki (w gabinecie Indexmedica) i jej uśmiech jest teraz naprawdę piękny. Zastanawiam się czy się nie zdeycodwać, podobno nie trzeba szlifowac żeby jak do korony tylko minamlnie go preparwac, wiec nie jest to zbyt inwazyjne.

 • akademia piłkarska - dobra

  Cześć, czy znacie kompetentną akademię piłkarską dla najmłodszych? Chodzi mi przede wszystkim o zbudowanie pewności siebie syna w grupie rówieśniczej. Wiem, jakie to obecnie ważne.

 • Europejska Akademia Filmowa

  Oleg Sencow Ukrainiec .. w obronie, ktorego stanelo srodowisko rezyserow ,filmowcow i aktorow siedzi w wiezieniu .Za co ? znalazl sie swiadek ,ktory zeznal ,ze jest przeciw rzadowi i ,ze popiera walke o wolnosc .Co zrobil zlego ? Znalazl sie swiadek , ale on wycofal swoje zeznanie . Powiedzial ,ze pod przymusem ,i torturami wymuszono na nim zeznania obcjazajace Sencowa. ale Sencow dalej siedzi w wiezieniu i grozi mu 20 lat., Podczas galii Orlow wszyscy obecni podniesli kartki """Jestem Olg Sencow" ..Takie procesy odbywaly sie w ZSRR , Polsce, Czechach..w latach 70-80 Co zmienilo sie od tych 40 lat.? Wiele ..dalej nie mozna byc szczerym do bolu ale mozna liczyc na wsparcie , i bunt medialny ..

Sprawdź pogodę