Archiwum Państwowe Dokumentacji Osobowej i Płacowej

4.0
Wasza ocena
Oceń:
-/5
Ocen: 7
Zobacz też
Dyskusje na ten temat
 • Dokumentacja ochrony przeciwpozarowej

  Hej, niedawno dostałem dość pokaźny mandat za braki w dokumentacji ochrony przeciwpożarowej. Gdzie szybko mogę zgłosić się po wsparcie w Warszawie?

 • dokumentacja przetwarzania danych osobowych

  Hej! Mam pytanko odnośnie ochrony danych osobowych. Ostatnio to dość nośny temat. Kumpel mi mówił, że wystarczy mieć dane w firmie choć jednego klienta, żeby trzeba było prowadzić specjalną dokumentację RBDO...jak to wdrożyć?

 • Potrzebne tłumaczenie dokumentacji medycznej

  Cześć, moja córka urodziła się z wadą serca. Z racji, że mieszkaliśmy w Anglii to tam się leczyła i cała dokumentacja jest po angielsku. Teraz muszę ją przetłumaczyć na język polski. Szukam dobrego i niedrogiego tłumacza, czy możecie mi jakoś pomóc?

 • dokumentacja szkoly wyzszej

  Mam male pytanie wlasnie zrezygnowalam z nauki w szkole wyzszej. Podczas zwrotu legitymacji oraz obiegowki pani w sekretariacie zwrocila mi jedynie czesc dokumentow ktore skladalam przy zapisie na uczelnie. Czy to normalne i co sie dzieje z reszta dokumentacji ?

 • Czy zło istnieje w formie osobowej?

  Zły duch jest bardziej inteligentny niż nam się wydaje. Działa w różny sposób. Dziś mówi się, że uznawanie istnienia diabła to średniowiecze, obciach i ciemnogród. Jednocześnie ludzie otwierają się na wschodnie kultury, religie, sztuki walki itd. Czy opętanie to choroba psychiczna?

 • Prywatne czy państwowe przedszkole w okolicach NDM

  Jaki waszym zdaniem przedszkole jet przedszkole jest leprze państwowe czy prywatne

 • Jak odzyskać archiwum gg?

  Krótkie pytanie - często sprzątam archiwum gg (ponoć zżera pamięć) no i usunąłem ważne info od ziomka. Próbowałem przywracanie systemu ale nic nie dało, archiwum nie ma. Na stronie (bo też zapisuje) też nie ma (kiedyś to chyba nie było połączone). Są inne sposoby jak odzyskać archiwum gg?

 • Jeszcze o Lasach Państwowych.

  Bardzo niską wiedzę mamy o tym o czym dyskutujemy. Przykład to Lasy Państwowe i co chciano zmienić o Lasach Państwowych. Środowisko naturalne w tym lasy są chronione na podstawie Konstytucji RP. Mówi o tym artykuł 5. art.68.ust.5. art.74.ust.1. 2. 4.Konstytucji RP. Poselski projekt PO,PSL zaproponował poprawki do Konstytucji RP. następującej treści: Art.74.a. 1.Lasy stanowią własność Skarbu

Sprawdź pogodę