Biblioteka Instytutu Organizacji i Zarządzania w Przemyśle \""ORGMASZ\"""" w Warszawie"

3.5
Wasza ocena
Oceń:
-/5
Ocen: 11
Zobacz też
Dyskusje na ten temat
 • Wesele w Warszawie

  Cześć, moje przyjaciołka poprosiła mnie o pomoc w organizacji wesela, szukamy lokali, dj, dekoratorki i fotografa. Przeglądałyśmy serwis ślubny GdzieWesele.pl, jest sporo ofert ale chciałybyśmy poznać też opinie innych, polecacie coś sprawdzonego ?? :)

 • angielski w warszawie

  Hej, czy możecie mi polecić jakąś szkołe językową zaufaną w warszawie?

 • Skandaliczne sceny w Warszawie.

  Do skandalicznych scen doszło w sobotę podczas przemarszu członków faszystowskiej organizacji ONR przez Warszawę. W sieci pojawiły się nagrania, na których widać jak funkcjonariusze brutalnie szarpią protestujących przeciwko narodowcom. Według relacji świadków służby zatrzymywały również przypadkowych ludzi, w tym dzieci. ( Rzeczpospolita) 0006JXJJMPN6VY60 A więc bardzo blisko nam do Białorusi

 • Warszawa tani nocleg

  Szukam fajnego taniego noclegu w Warszawie pod koniec wakacji dla grupy studentów. Bardzo proszę o porady :)

 • rabusie w Warszawie

  Tylko pisuary posiadają włości w Warszawie. Czego zatem szuka "komisja"? Czyżby ich win? Czyli swoich.

 • przedszkole w Warszawie

  Mój Kajtek niedługo pójdzie do przedszkola. I tu pojawia się moje pytanie, czy możecie polecić jakieś fajne przedszkole w Warszawie? Chodzi mi głównie o prywatne ale polecajcie wszystkie z którymi macie pozytywne doświadczenia:)

 • Weterynarz Warszawa gdzie

  Hej, jak wskazuje tytuł poszukuję dobrego weterynarza w Warszawie. Mój pies ma problemy chyba z krtanią, strasznie charczy, nic prawie nie je, widze, że się biedaczek męczy. Chcę jak najszybciej zabrać go do weterynarza. Gdzie znajdę dobrą klinikę, najlepiej otwartą 24h na dobę? Lokalizacja nie ma większego znaczenia, byle lekarz był kompetentny.

 • Setka w Warszawie

  Cześć. Był ktoś może w Setce w Wawie? Bywałem we Wrocławskiej i fajnie, że w Warszawie też się otworzyła, ale zastanawiam się, czy jest to równie fajne miejsce co we Wrocławiu i warto tam pójść, czy może jednak nędzna podróba i zapomnieć o jej istnieniu. Co myślicie?

Sprawdź pogodę