Bursa Szkolna

Dane adresowe
Województwo:
dolnośląskie
Powiat:
Wrocław
Gmina:
Wrocław
Poczta:
53-426 Wrocław
Miejscowość:
Wrocław
Ulica:
ul. Jemiołowa
Nr budynku:
46/48
Dane kontaktowe
Telefon:
713615813
www:
bursa.pnet.pl
Inne dane
Typ:
Internat
Publiczność:
Niepubliczna
3.4
Wasza ocena
Oceń:
-/5
Ocen: 7
Zobacz też
Dyskusje na ten temat
 • INTERNAT LUB BURSA SZKOLNA

  opinie na temat mieszkania w internacie/bursie?(wady zalety) i takie tam ....

 • Bursa Gdańska Nowy Port

  Chciałbym się dowiedzieć jakie panują warunki i zasady w nowo otwartym budynku bursy gdańskiej w nowym porcie.

 • dawna szkolna przyjaźń

  Miałam koleżankę z którą przyjaźniłam się od gimnazjum.Cały czas przebywałyśmy razem.Bawiłyśmy się,spotykałyśmy się po szkole.Lecz gdy poszłyśmy razem do tej samej szkoły średniej okazało się że będzie chodziła z nami do klasy dziewczyna z którą chodziłam do podstawówki i bardzo się z nią przyjaźniłam.Kiedy zaczął się rok szkolny poznałam ze sobą obie koleżanki i zaczęłyśmy się razem przyjaźnić.Po jakimś czasie koleżanka z podstawówki zaczęła bardziej przyjaźnić z koleżanką ,którą znałam z gimnazjum.Zaczęły spotykać się po szkole siedziały prawie na wszystkich lekcjach razem a mnie odstawiły na bok.Proszę o poradę co mam teraz z robić,czy mam się odsunąć i zaprzyjażnić się z kimś innym czy mam z nimi porozmawiać.

 • Internat/bursa wady i zalety

  Chciałbym u was zaczerpnąć informacji jak wygląda życie w internacie/bursie (jestem w 2 gim, a mam zaplanowane już gdzie mam zamiar pójść). Proszę pomińcie w wadach hałas i brak prywatności, przyzwyczaiłem się po latach w bloku z cienkimi ścianami i wchodzeniem brata do pokoju bez pukania. Z góry dzięki

 • Double tree Wrocław

  Organizuje wyjazd służbowy do Wrocławia i zastanawiam się jaki hotel wybrać dla siebie i współpracowników. Co możecie mi powiedzieć o Double tree, jak wyglądają pokoje, jaka jest obsługa, jak wyglądają śniadania?

 • Firmą budująca schody wrocław ?

  Hej szukam dobrej firmy budującej schody wrocław

 • Lux Dent Wrocław

  Czy ktoś z Was chodzi lub chodził do Lux dent we Wrocławiu do dentysty? Możecie podzielić się opiniami? Muszę przyznać, że znalezienie dobrego stomatologa wcale nie jest takie proste. Ja mam za sobą już 2 wizyty w innych gabinetach i obie nieudane. Nie uważam żebym była jakaś bardzo wymagająca, ale jeśli na wizycie okazuje się, że moja wiedza jest większa od dentysty no to bardzo słabo to wypada

 • Samotna Wielkanoc Wrocław

  Szukam kogoś kogo podobnie jak mnie praca zmusiła do spędzenia samotnej Wielkanocy. Spotkajmy się, spędźmy te święta razem, zróbmy coś fajnego.

Sprawdź pogodę