Gimnazjum w Płonce Kościelnej

Dane adresowe
Województwo:
podlaskie
Powiat:
białostocki
Gmina:
Łapy
Poczta:
18-100 Płonka Kościelna
Miejscowość:
Płonka Kościelna
Ulica:
Płonka Kościelna
Nr budynku:
82
Dane kontaktowe
Telefon:
857151624
www:
www.zsplonka.pl
Inne dane
Typ:
Gimnazjum
Publiczność:
Publiczna
3.5
Wasza ocena
Oceń:
-/5
Ocen: 4
Zobacz też
Dyskusje na ten temat
 • Rydzyk - hiena kościelna

  Wielki wstyd, że Kościół Polski ma w swoich szeregach taką hienę kościelną jak Rydzyk. Nie nazywam go ksiądz, bo nie jest wart być tak nazywanym. Nagrabił masę pieniędzy ze Stoczni Gdańskiej, a teraz dalej grabi społeczeństwo.

 • technologia już w kościelnej polsce.

  W Jastrzębiej Górze postanowili przerwać tłumaczenie się brakiem gotówki albo drobnych. Teraz na takie coś wikary pobiegnie po terminal i powie -co łaska. Że tego w Biblii nie ma, dziwne.

 • Znikną kalendarze ? Toż to kościelna antykoncepcja .

  No to doszliśmy do kolejnego absurdu. Prezerwatywy zalecane dla higieny są beeeeeeeeeeeeeeee? Co jeszcze wymyślą ci co nie mogą ? hehehehehhehe Dobra wróćmy do średniowiecza i hodujmy barany bo z ich jelit były pierwsze prezerwatywy . Hej przeciwnicy antykoncepcji a co z kalendarzami ? toż to kościelna antykoncepcja. Ponieważ skończą się drzewa w puszczy mam pomysła coby

 • Patologie w gimnazjum

  W Koninie troje piętnastolatków pobiło czternastoletniego kolegę. Chłopak jest po dwóch operacjach i w śpiączce przebywa na OIOMie. Powodem pobicia był podobno faul na szkolnym meczu piłkarskim. Sprawcy pobicia są na wolności. Czas rozwiązać gimnazja, te wylęgarnie patologii.

 • Matematyka w gimnazjum

  czesc, chciałabym zapytac czy ktoś z was ma takie problemy z matmą jak ja a jak tak to jak sobie z nimi radzicie? ja jestem teraz w 2 gimnazjum i nienawidze matematyki do tego stopnia ze mnie zaczyna boleć brzuch jak sie mam zacząc uczyć, w dodatku mamy bardzo ostrą nauczycielke i wszyscy się jej boja, masakra totalna. co ja mam zrobic? jak sie przemóc do tej matmy i nie bać nauczycielki?

 • Jestem przeciw gimnazjom

  00064S7WM8AT7LFB Chociaż jestem wyzywana lewaczką, to jednak potrafię dostrzec w programie PiS koncepcje pozytywne Co by nie powiedzieć o Pani Zalewskiej przebija o niebo arogancką, niekompetentną, pyszałkowatą, wrogą dla nauczycieli Kluzik – Rostkowską. Bardzo mi się podoba koncepcja likwidacji gimnazjum i sprawa sześciolatków. Od początku byłem przeciwnikiem gimnazjów. Zostały wprowadzone

 • TAK DZIAŁA KOŚCIELNA MAFIA MIESZKANIOWA..

  92-letnia kobieta przepisała mieszkanie w Gdyni na księdza, ten zaś w zamian zobowiązał się dożywotnio ją utrzymywać. Po latach zapragnęła dać lokal wnukowi. Ksiądz nie rezygnuje ze zdobyczy, a jego matka oświadczyła staruszce: W dupie mam twojego wnusia, mieszkanie jest moje! 92-latka złożyła pozew o zamianę umowy dożywocia na rentę i 124 tys. zł odszkodowania za to, że wbrew umowie ksiądz nie zapewnił jej utrzymania i opieki. Odpowiedział, że nie był zobowiązany do ponoszenia kosztów czynszu, gazu, energii elektrycznej itd., starsza pani sama chciała płacić rachunki, a poza tym często zabierał ją do restauracji. W sądzie wyszło na jaw, że umowę u notariusza podpisała in blanco. Niech się pani lepiej zastanowi, czy chce o tym pisać – powiedział kapłan tonem pogróżki dziennikarce „Gazety Wyborczej”.Gdy PiS przejmie sądy, szanse księdza na wygraną znacznie wzrosną. http://trojmiasto.wyborcza.pl/trojmiasto/1,35636,20907347,92-latka-pozwala-ksiedza-odkad-sie-poznali-zaczela-sie-od.html?disableRedirects=true

 • Kościelna terminologia pojęć świeckich

  Należałoby tu podkreślić, że wątek kieruję do ateistów nie znających kościelnego słowniczka na czynności i zachowania osób religijnych i ich kapłanów. Tak więc słowo "cud" to inaczej magiczna sztuczka polegająca na demonstracji własnej mocy ponad siłami natury. Cuda bywają dokonywane wyłącznie przez Bogów lub ich kapłanów ( lub osób wskazanych przez kapłanów jako świętych), cuda świeckie dokonywane są przez magików i sztukmistrzów. Cud wskrzeszenia w ateistycznym języku oznacza reanimację Cud przywrócenia wzroku - magiczny zabieg umożliwiający odzyskanie wzroku osobie niedowidzącej lub niewidomej. Cud uzdrowienia paralityka - sztuczka stosowana w przypadku paraliżu ciała ( np. po wylewie ) a umożliwiająca poruszanie się o własnych siłach. W dawnych czasach było wielu cudotwórców ale poumierali, dzisiaj występują w cyrkach prezentując swoje umiejętności magiczne wobec "tłumów".

Sprawdź pogodę