Liceum Ogólnokształcące im. Szymona Konarskiego w Sejnach

Dane adresowe
Województwo:
podlaskie
Powiat:
sejneński
Gmina:
Sejny
Poczta:
16-500 Sejny
Miejscowość:
Sejny
Ulica:
ul. Łąkowa
Nr budynku:
1
Dane kontaktowe
Telefon:
875162167
www:
www.liceum.sejny.pl
Inne dane
Typ:
Liceum ogólnokształcące
Patron szkoły:
Szymon Konarski
Publiczność:
Publiczna
3.6
Wasza ocena
Oceń:
-/5
Ocen: 11
Zobacz też
Dyskusje na ten temat
 • Liceum ogólnokształcące zaoczne lub wieczorowe od 16 lat w warszawie. Zna ktoś takie ?

  Jestem bardzo ciekwa czy istnieje taka szkoły. Może też być prywatna.

 • Toruń IV Liceum

  Witam jeśli jest ktoś z Torunia to mam pytanie czy IV liceum jest naprawdę takie straszna jak mówią (tylko nauka, szkoła tylko dla finalistów olimpiad) bo interesuje mnie profil lingwistyczno-społeczny który mają od niedawna.

 • Liceum w Krakowie

  Hej. Idę w tym roku do liceum na profil biol - chem. Myślę nad I LO w Krakowie, V, II i VIII. Macie o nich jakieś informacje? Ktoś tam chodził? Są dobrzy nauczyciele czy trzeba uczyć się samemu w domu?

 • Dobre Warszawskie Licea

  Czy może mógłby ktoś polecić jakieś dobre Warszawskie liceum, zależy mi na pierwszej dwudzistce w rankingu i na tym, aby w szkole skupiano się na przedmiotach humanistycznych (typowy human). Ważne jest dla mnie, aby nauczyciele mieli dobre podejście i dobrze tłumaczyli. Chciałabym trafić do szkoły gdzie będzie przyjemna atmosfera i będę mogła poznać fajnych ludzi. Czytałam dużo o Koperniku

 • profil w liceum

  niedługo muszę wybrać nowa szkole a nie wiem zupełnie co chce robić w życiu waham się między biol-chem a mat-fiz biol-chem wydaje mi się bardziej ciekawy i lubię się bardziej uczyć tych przedmiotów jednak początkowa pensja i lata nauki na studiach zniechęcają mnie do tego z kolei na mat-fizie nie wiem czy poradzę sobie z informatyka, wydaje mi się ze ten profil mnie zanudzi, studia tez nie wydają się ciekawe proszę doradźcie mi mam mało czasu 😞

 • Liceum prywatne, czy publiczne?

  Witam, mój syn za niedługo będzie w wieku, gdzie pora zacząć zastanawiać się nad szkołą średnią. W tym roku syn przyjaciółki poszedł do liceum, wybrali liceum publiczne u nas w mieście i narzeka na kolegów z klasy, że obniżają poziom, że tylko imprezy im w głowie i nie chcą się uczyć. Czy w szkołach prywatnych tego nie ma? Czy warto wysłać nastolatka do prywatnego liceum, żeby się nie stoczył?

 • co można robić po liceum wojskowym?

  Za rok kończę liceum wojskowe i zastanawiam się co dalej ze sobą zrobić. Co można później robić, gdzie szukać pracy (poza wojskiem oczywiście) ? A może lepiej pójść na studia? Tylko na jakie można iść po skończonym liceum wojskowym?

 • Liceum o profilu ekonomicznym czy technikum ekonomiczne?

  Witam. Mam poważny dylemat. Jestem w 3 klasie gimnazjum i stoję przed bardzo ważnym wyborem. Zastanawiam się nad liceum o profilu ekonomicznym lub technikum ekonomicznym. Co polecacie? Proszę(...) liceum o tym kierunku i teraz studiują za granicą.

Sprawdź pogodę