Miejskie Przedszkole Nr 7 w Puławach

Dane adresowe
Województwo:
lubelskie
Powiat:
puławski
Gmina:
Puławy
Poczta:
24-100 Puławy
Miejscowość:
Puławy
Ulica:
ul. Cypriana Kamila Norwida
Nr budynku:
30
Dane kontaktowe
Telefon:
818863517
www:
www.mp7.pulawy.pl
Inne dane
Typ:
Przedszkole
Publiczność:
Publiczna
3.5
Wasza ocena
Oceń:
-/5
Ocen: 10
Zobacz też
Dyskusje na ten temat
 • Szkoły w Puławach

  Hej, Ostatnio zauważyłam w Puławach, że została otwarta szkoła ŻAK. Czytałam u nich na stronie, że jest to szkoła bezpłatna, zaoczna (w weekendy). Mają ciekawe kierunki. Ze względu na okoliczności ode mnie nie zależnie, nie mogę iść na studia, a nie chciałabym marnować czasu czekając na przyszły rok. Pomyślałam, że w międzyczasie mogłabym wykorzystać ten czas i sobie coś ogarnąć, np. florystykę

 • przedszkole w Warszawie

  Mój Kajtek niedługo pójdzie do przedszkola. I tu pojawia się moje pytanie, czy możecie polecić jakieś fajne przedszkole w Warszawie? Chodzi mi głównie o prywatne ale polecajcie wszystkie z którymi macie pozytywne doświadczenia:)

 • Dobre przedszkole Czosnów

  Cześć. Mam pytanie do rodziców ;-) Gdzie posłaliście swoje dziecko do przedszkola jeśli chodzi o Czosnów? Mi by najbardziej pasowało jakieś miejsce zlokalizowane w północnych dzielnicach miasta (codziennie dojeżdżam do pracy do stolicy z Nowego Dworu), ewentualnie gdzieś po drodze. Gdzie są dobre warunki, zależałoby mi szczególnie na angielskim? Pozdrawiam.

 • Przedszkole Kaliszki jakie

  Cześć. Mam pytanie do rodziców ;-) Gdzie posłaliście swoje dziecko do przedszkola jeśli chodzi o Warszawę i okolice? Mi by najbardziej pasowało jakieś miejsce zlokalizowane w północnych dzielnicach miasta (codziennie dojeżdżam do pracy do stolicy z Nowego Dworu), ewentualnie gdzieś po drodze. Gdzie są dobre warunki, zależałoby mi szczególnie na angielskim? Pozdrawiam.

 • Przedszkole Playschool Łódź

  Witajcie, ktoś z was zna to przedszkole? co myślicie o opiece w tej placówce? jakie czesne?

 • Dobre przedszkole w Gdańsku

  Witajcie :) Niedawno przeprowadziliśmy się do Gdańska i jestem właśnie w trakcie poszukiwania dobrego przedszkola dla mojego 2,5 latka, wybiera się tam od września. Możecie polecić jakąś sprawdzoną placówkę ?

 • Przedszkole językowe czy warto

  Dziewczyny, czy macie dzieci w przedszkolach językowych? Radzą sobie? Muszę dać dzieci do prywatnego. Czy językowe jest dobrym pomysłem? Nie wiem czy syn sobie da radę - na razie ma duże problemy z polskim...

 • POTRZEBNE PILNIE!!! Prostowanie felg LUBELSKIE/ Okolice Puław

  Witam! Potrzebuję jak najszybciej adresu lub/i numeru telefonu do warsztatu zajmującego się prostowaniem felg (aluminiowych) w okolicach, jak wyżej lub w całym lubelskim. Jeżeli ktoś ma dane (sprawdzonego) człowieka, ktory się tym zajmuje bardzo proszę, by mi je udostępnił i napisał ile orientacyjnie taka "impreza" kosztuje od jednego koła.

Sprawdź pogodę