Niepubliczne Medyczne Studium Zawodowe Techniki Dentystycznej

3.5
Wasza ocena
Oceń:
-/5
Ocen: 11
Zobacz też
Dyskusje na ten temat
 • Medyczne Studium Zawodowe - Poznań, Ogrody

  Medyczna szkoła policealna jakiej na pewno nie warto polecać? Właśnie ta! Przy rezygnacji i odbiorze dokumentów otrzymujesz swoje świadectwo (oryginał) ze szkoły średniej golusieńkie (brak nawet koszulki, w której je dawałem), wymiętolone i podpisane soczystą parafką na odwrocie! Szkoła oczywiście umywa ręce... Macie podobne doświadczenia?

 • Czym się kierować przy wyborze studium, szkoły medycznej

  Czym się kierować przy wyborze studium medycznym , szkoly policealnej z pośród wielu szkoł i ofert? Interesuje mnie kierunek technik farmaceutyczny, szkół jest wiele, a ja nie mogę się zdecydować na żadną konkretną. Czym się zatem kierować?

 • Studium technika farmacji

  Czy jest jakas szkola w krakowie albo katowicach, ktora ksztalci technikow farmacji w formie zaocznej, zjazdow weekendowych? Czy wszystkie te studium sa dzienne? Ktos sie orientuje?

 • praca technika dentystycznego

  Czy pracując jako technik dentystyczny ( wykonywanie protez i aparatów ortodontycznych) można mieć długie, pomalowane paznokcie? Proszę o poważne odpowiedzi na temat osób które mają jakąś wiedzę na ten temat :)

 • praca higienistki dentystycznej

  pracuję jako higienistka dentystyczna w jednym za gabinetów stomatologicznych, chciałabym podjąć pracę także w innym, ale nie wiem czy da sie to pogodzić, czy jest ktoś znajdujący sie w podobnej sytuacji?

 • Studium Wizazu jakie wybrać ?

  Witajcie ! Dziewczyny potrzebuję Waszej pomocy. Zastanawiam się nad studium wizażu , może polecicie mi coś ?:) Szukam jakiejś szkoły naprawdę dobrej , tak bym wiele się tam nauczyła zyskała większe doświadczenie. Koleżakna poleciła mi Międzynarodowe Studium Dziewulskich http://www.dziewulscy.pl/ . Teraz akurat prowadzą rekrutację na roczne studium wizażu i stylizacji które zacznie się od

 • Studium Wizazu Warszawa jakie wybrać ?

  Witajcie Dziewczyny ! zastanawiam sie nad wyborem dobrej szkoły policealnej, przydałoby mi się jakies studium , chciałabym rozwijać swoje pasje i zdobyć większą wiedzę. Czytałam dużo na temat Międzynarodowego Studium Dziewulskich http://www.dziewulscy.pl maja bardzo pozytywne opinie , teraz nawet prowadzą rekrutację na roczne studium wizażu i stylizacji zacznie się od kwietnie więc czasu mam

 • Wyposażenie gabinetu medycznego

  Jeżeli otwierasz swój własny gabinet medyczny a nie wiesz jak i gdzie go wyposażyć to skontaktuj się z firmą MEDISQUAD z Lublina. W tym sklepie znajdziemy wszystko co do gabinetu potrzebne od stetoskopu, fartuchów , stołów , krzeseł a nawet potrzebnych druków.

Sprawdź pogodę