Niepubliczne Przedszkole Dąbrowskie Dzieciaki

Dane adresowe
Województwo:
śląskie
Powiat:
Dąbrowa Górnicza
Gmina:
Dąbrowa Górnicza
Poczta:
41-300 Dąbrowa Górnicza
Miejscowość:
Dąbrowa Górnicza
Ulica:
ul. Zygmunta Cieplaka
Nr budynku:
1A
Dane kontaktowe
Telefon:
322645641
www:
ZLOBEKPRZEDSZKOLEDG.PL
Inne dane
Typ:
Przedszkole
Publiczność:
Niepubliczna
2.3
Wasza ocena
Oceń:
-/5
Ocen: 10
Zobacz też
Dyskusje na ten temat
 • Przedszkole prywatne czy publiczne?

  Witam, niedawno miała miejsce rekrutacja do przedszkoli i w za niedługo my też staniemy z żoną przed podjęciem decyzji, gdzie zapisać naszego syna. Zastanawiamy się, czy ma być to placówka publiczna czy prywatna. Chętnie poznam Wasze opinie na temat jednych i drugich, czy doświadczenia z tym związane. Gdzie warto posłać dziecko?

 • Przedszkole prywatne czy publiczne, a może babcia?

  Cześć, stoje przed wyborem i nie wiem co najlepsze będzie dla dziecka. Co wy byście wybrali??

 • przedszkole w Warszawie

  Mój Kajtek niedługo pójdzie do przedszkola. I tu pojawia się moje pytanie, czy możecie polecić jakieś fajne przedszkole w Warszawie? Chodzi mi głównie o prywatne ale polecajcie wszystkie z którymi macie pozytywne doświadczenia:)

 • Opieka nad dzieciakami

  , nie jest to wiek 10 czy 6 gdzie dziecko musi być pod STAŁĄ opieką, ale to nie zmienia faktu, że puszczanie dzieci samych do lasu to skrajna nieodpowiedzialność. Ile to razy widziałam dzieciaki które

 • Dobre przedszkole Czosnów

  Cześć. Mam pytanie do rodziców ;-) Gdzie posłaliście swoje dziecko do przedszkola jeśli chodzi o Czosnów? Mi by najbardziej pasowało jakieś miejsce zlokalizowane w północnych dzielnicach miasta (codziennie dojeżdżam do pracy do stolicy z Nowego Dworu), ewentualnie gdzieś po drodze. Gdzie są dobre warunki, zależałoby mi szczególnie na angielskim? Pozdrawiam.

 • Przedszkole Kaliszki jakie

  Cześć. Mam pytanie do rodziców ;-) Gdzie posłaliście swoje dziecko do przedszkola jeśli chodzi o Warszawę i okolice? Mi by najbardziej pasowało jakieś miejsce zlokalizowane w północnych dzielnicach miasta (codziennie dojeżdżam do pracy do stolicy z Nowego Dworu), ewentualnie gdzieś po drodze. Gdzie są dobre warunki, zależałoby mi szczególnie na angielskim? Pozdrawiam.

 • przedszkole publiczne czy niepubliczne?

  Do jakiego przedszkola oddać dziecko? Czy niepubliczne przedszkola są lepsze od publicznych?

 • Respol meble Dąbrowa

  Witam. Interesuje mnie ta firma, a dokładnie opinie o niej, bo chciałbym rozpocząć z nimi współpracę. Proszę o opinie osób, które miały okazję korzystać z tej firmy.

Sprawdź pogodę