Niepubliczne Przedszkole "Przyszłości"

Dane adresowe
Województwo:
lubuskie
Powiat:
nowosolski
Gmina:
Nowa Sól
Poczta:
67-100 Nowa Sól
Miejscowość:
Nowa Sól
Ulica:
ul. Bolesławy Sidorskiej
Nr budynku:
9
Dane kontaktowe
Telefon:
683888431
www:
www.wzgorzadalkowskie.pl
Inne dane
Typ:
Przedszkole
Patron szkoły:
brak
Publiczność:
Niepubliczna
3.3
Wasza ocena
Oceń:
-/5
Ocen: 13
Zobacz też
Dyskusje na ten temat
 • szukam lesbijki nowa sol

  Jestem mila ladna 24 latka i szukamna dzisiejszanoc kobiety nowasol i okolice

 • Przedszkole prywatne czy publiczne?

  Witam, niedawno miała miejsce rekrutacja do przedszkoli i w za niedługo my też staniemy z żoną przed podjęciem decyzji, gdzie zapisać naszego syna. Zastanawiamy się, czy ma być to placówka publiczna czy prywatna. Chętnie poznam Wasze opinie na temat jednych i drugich, czy doświadczenia z tym związane. Gdzie warto posłać dziecko?

 • Przedszkole prywatne czy publiczne, a może babcia?

  Cześć, stoje przed wyborem i nie wiem co najlepsze będzie dla dziecka. Co wy byście wybrali??

 • ,,prywatyzacja,,przedszkoli

  wlasnie trwa nowa samorzadowa moda na prywatyzacje przedszkoli poprzez przeksztalcanie publicznych w niepubliczne dawanie im 75% dotacji i puszczenie w zarzad innym czynnikom ktore stworza oferte edukacyjna. oferte nie dla dzieci bo im stworzy sie za pieniadze ich rodzicow -przechowalnie/pieniadze z oplat za przedszkole oraz podatkow/, przechowalnie w ktorych zabraknie nauczycieli fachowcow ,,na

 • sól do zmywarki

  Słuchajcie, niedawno kupiłam zmywarkę i chcę rozpracować temat. Gdzie pojawia się temat zmywarek to i widzę sól do zmywarki. Po co właściwie jest sól do zmywarki? Czy bez niej zmywarka nie domyje naczyń? Jak ta sól właściwie działa? Kiedy się ją wsypuje? Oświećcie mnie bo oszaleję. Jestem totalnie zielona w temacie.

 • przedszkole w Warszawie

  Mój Kajtek niedługo pójdzie do przedszkola. I tu pojawia się moje pytanie, czy możecie polecić jakieś fajne przedszkole w Warszawie? Chodzi mi głównie o prywatne ale polecajcie wszystkie z którymi macie pozytywne doświadczenia:)

 • Dobre przedszkole Czosnów

  Cześć. Mam pytanie do rodziców ;-) Gdzie posłaliście swoje dziecko do przedszkola jeśli chodzi o Czosnów? Mi by najbardziej pasowało jakieś miejsce zlokalizowane w północnych dzielnicach miasta (codziennie dojeżdżam do pracy do stolicy z Nowego Dworu), ewentualnie gdzieś po drodze. Gdzie są dobre warunki, zależałoby mi szczególnie na angielskim? Pozdrawiam.

 • Przedszkole Kaliszki jakie

  Cześć. Mam pytanie do rodziców ;-) Gdzie posłaliście swoje dziecko do przedszkola jeśli chodzi o Warszawę i okolice? Mi by najbardziej pasowało jakieś miejsce zlokalizowane w północnych dzielnicach miasta (codziennie dojeżdżam do pracy do stolicy z Nowego Dworu), ewentualnie gdzieś po drodze. Gdzie są dobre warunki, zależałoby mi szczególnie na angielskim? Pozdrawiam.

Sprawdź pogodę