Niepubliczne Przedszkole Żyrafa i Przyjaciele

Dane adresowe
Województwo:
śląskie
Powiat:
Chorzów
Gmina:
Chorzów
Poczta:
41-500 Chorzów
Miejscowość:
Chorzów
Ulica:
ul. Katowicka
Nr budynku:
73A
Dane kontaktowe
Telefon:
507120933
www:
www.zyrafaiprzyjaciele.pl
Inne dane
Typ:
Przedszkole
Publiczność:
Niepubliczna
1.9
Wasza ocena
Oceń:
-/5
Ocen: 10
Zobacz też
Dyskusje na ten temat
 • Przedszkole prywatne czy publiczne?

  Witam, niedawno miała miejsce rekrutacja do przedszkoli i w za niedługo my też staniemy z żoną przed podjęciem decyzji, gdzie zapisać naszego syna. Zastanawiamy się, czy ma być to placówka publiczna czy prywatna. Chętnie poznam Wasze opinie na temat jednych i drugich, czy doświadczenia z tym związane. Gdzie warto posłać dziecko?

 • Przedszkole prywatne czy publiczne, a może babcia?

  Cześć, stoje przed wyborem i nie wiem co najlepsze będzie dla dziecka. Co wy byście wybrali??

 • przedszkole w Warszawie

  Mój Kajtek niedługo pójdzie do przedszkola. I tu pojawia się moje pytanie, czy możecie polecić jakieś fajne przedszkole w Warszawie? Chodzi mi głównie o prywatne ale polecajcie wszystkie z którymi macie pozytywne doświadczenia:)

 • Dobre przedszkole Czosnów

  Cześć. Mam pytanie do rodziców ;-) Gdzie posłaliście swoje dziecko do przedszkola jeśli chodzi o Czosnów? Mi by najbardziej pasowało jakieś miejsce zlokalizowane w północnych dzielnicach miasta (codziennie dojeżdżam do pracy do stolicy z Nowego Dworu), ewentualnie gdzieś po drodze. Gdzie są dobre warunki, zależałoby mi szczególnie na angielskim? Pozdrawiam.

 • Przedszkole Kaliszki jakie

  Cześć. Mam pytanie do rodziców ;-) Gdzie posłaliście swoje dziecko do przedszkola jeśli chodzi o Warszawę i okolice? Mi by najbardziej pasowało jakieś miejsce zlokalizowane w północnych dzielnicach miasta (codziennie dojeżdżam do pracy do stolicy z Nowego Dworu), ewentualnie gdzieś po drodze. Gdzie są dobre warunki, zależałoby mi szczególnie na angielskim? Pozdrawiam.

 • Chorzów - studia pedagogika

  hej, mamy teraz mocno maturalny czas, a co za tym idzie też czas wyborów :) Szukam trochę dla siebie ścieżki a zarazem wiem że chcę pracować z dziećmi, więc poważnie myślę o studiach pedagogika. Jako że jak widzicie po temacie mieszkam w Chorzowie, to też chciałabym tutaj zostać (koszty koszty i jeszcze raz koszty!). W związku z tym w grze zostaje tak naprawdę studia na wyższej szkole bankowej, która jest u nas: http://www.wsb.pl/chorzow/kandydaci/studia-i-stopnia/kierunki-i-specjalnosci/pedagogika - czy ktoś kto czyta ten temat może powiedzieć, czy w jest szansa, żeby w trakcie tych studiów pracować już gdzieś dorywczo? Wiadomo, że jak to nie są studia na uczelni państwowej, to łatwiej pracować bo wszyscy pewnie tam pracują w trakcie studiów - czy np. taka przedszkolanka musi od razu mieć wyższe wykształcenie? Czy w Chorzowie jest odpowiedni rynek dla osób po pedagogice? pozdrawiam Marika

 • przedszkole publiczne czy niepubliczne?

  Do jakiego przedszkola oddać dziecko? Czy niepubliczne przedszkola są lepsze od publicznych?

 • Przedszkole Playschool Łódź

  Witajcie, ktoś z was zna to przedszkole? co myślicie o opiece w tej placówce? jakie czesne?

Sprawdź pogodę