Niepubliczny Ośrodek Szkolno - Wychowawczy Specjalny

3.5
Wasza ocena
Oceń:
-/5
Ocen: 2
Zobacz też
Dyskusje na ten temat
 • Młodzieżowy Ośrodek Wychowawczy

  Mam Syna który ma 17 lat.W styczniu trafił do Ośrodka,gdyż przestał uczęszczać do szkoły ,przez co nie zdał 3 razy.Zrozumiał swój błąd ,zaliczył 1 półrocze.Widać ,że się stara,ma bardzo dobrą opinie w Ośrodku.Mam pytanie co zrobić aby ,wrócił do domu ? Sąd nie określił się do kiedy ma tam być. może miał ktoś podobny problem?

 • Wniosek o urlop wychowawczy

  Muszę przejść na urlop wychowawczy i nie wiem czy do tego potrzebny jest jakiś specjalny wniosek, czy mogę sama napisać takie pismo z prośbą? Ile najwięcej może trwać taki urlop wychowawczy ? Jeśli ktoś z was składał wniosek o urlop wychowawczy, to bardzo proszę, napiszcie jak to wszystko wygląda. Ile się czeka na odpowiedź itp.

 • Ośrodek dla dzieci

  Witam serdecznie. Czy macie może jakieś opinie dla ośrodków leczących uzależnienia u młodzieży? Niestety w mojej rodzinie pojawił się taki problem i nie wiemy jak sobie z tym radzić bo żadne prośby, rozmowy ani kłótnie nie działają. Proszę o jakieś porady.

 • Ośrodek Rehabilitacyjny Warszawa i okolice

  Już nie wytrzymuje, nie moge zaleźć żadnego konkretnego ośrodka rehabilitacyjnego w okolicach Warszawy. Poratujcie mnie kontaktami. Polecacie jakieś miejsce? Jakieś sprawdzone, w którym nie utopię pieniędzy, ale faktycznie mi pomogą?

 • Ośrodek leczenia uzależnień

  Witam wszystkich. Piszę o to z taką sprawą, że poszukuje ośrodka leczenia uzależnień, najlepiej alkoholizmu. Chodzi o moją żonę, która jest uzależniona, ale w przypływie... nie wiem czego postanowiła się leczyć z tego. Na samym początku próbowała sama, na odwyki ani nic nie chciała. Teraz już sama nie widzi innego wyjścia. Pomóżcie znaleźć skuteczny ośrodek, który jej pomoże wyjść z tego nałogu

 • Ośrodek leczenia alkoholizmu

  Witajcie. Poszukuje dla alkoholika miejsca gdzie może się leczyć. Jest z mniejszego miasta i nie nie ma tam żadnego ośrodka. Miejsce nie jest ważne, nie pracuje, nie ma żadnych obowiązków więc nawet może sobie jechać... (choć dolna część kraju byłaby najlepsza), nie ważne czy nfz czy prywatnie. najważniejsze jest aby skutecznie go leczono! Jest uparty, ale też chce się wyleczyć... Proszę o jakieś namiary.

 • Lekomania - ośrodek leczenia

  , nasennych itp. Moja rozmowa z nim nie pomaga, rodziców również nie. Jedynym ratunkiem dla niego jest jakiś ośrodek leczenia uzależnień. Zastanawialiśmy się nad ośrodkiem Wiosenna w Ściejowicach. Ale

 • Charlie Food&Friends - Wrocław

  wątek skierowany do mieszkańców Wrocławia :) co polecacie z tego miejsca? Idę do nich w tygodniu a nie mogę znaleźc nigdzie menu. Może ktoś coś doradzi?

Sprawdź pogodę