Policealne Studium Medyczne TEB Edukacja w Lublinie

3.5
Wasza ocena
Oceń:
-/5
Ocen: 15
Zobacz też
Dyskusje na ten temat
 • Administracja- szkoła policealna

  Witam, chcę wybrać się na studium policealne na administracje. Myślałam o Poznaniu dlatego szukam najlepszej szkoły policealnej w tym mieście by uczyć się w danym kierunku. Nieważna cena itd. Pozdrawiam

 • Lublin dzis chętny ?

  Ja wysoka czarnulka

 • Medyczne Studium Zawodowe - Poznań, Ogrody

  Medyczna szkoła policealna jakiej na pewno nie warto polecać? Właśnie ta! Przy rezygnacji i odbiorze dokumentów otrzymujesz swoje świadectwo (oryginał) ze szkoły średniej golusieńkie (brak nawet koszulki, w której je dawałem), wymiętolone i podpisane soczystą parafką na odwrocie! Szkoła oczywiście umywa ręce... Macie podobne doświadczenia?

 • Czym się kierować przy wyborze studium, szkoły medycznej

  Czym się kierować przy wyborze studium medycznym , szkoly policealnej z pośród wielu szkoł i ofert? Interesuje mnie kierunek technik farmaceutyczny, szkół jest wiele, a ja nie mogę się zdecydować na żadną konkretną. Czym się zatem kierować?

 • W gminie w Lublinie

  - Tadeusz Mazowiecki - stalinowiec, komunista, agent NKWD, kolaborował z okupacyjną, bolszewicką władzą w latach stalinowskich. Dlaczego tych informacji nie podaliście? - mówiła Jaśkowska." (rana PIS) Zgodnie z polityką partii opluwania wszystkiego, nawet zacnego co nie ma pisowej legitymacji, wylała kubeł pomyk na Mazowieckiego. Debata dotyczyła nadania jego Nazwiska dla jednej z ulic. Wszystko bzdura, na którą słusznie zareagowały dzieci byłego Premiera. Polubownie się nie dało, więc będzie musiał rozstrzygnąć czy jest to obraza, pocący się pissędzia. Komunista i agent Mazowiecki. Toż sam Antek kilka razy by się ugryzł w język. Ona też piselita. Czy tu aby jest jeszcze Polska?.

 • Dlaczego miasto Lublin?

  Co powiecie o Lublinie?Czy lubicie to miasto?

 • Dobra sala w Lublinie

  Witam serdecznie! Pilnie szukam bardzo dobrej Sali na wesele w Lublinie ewentualnie w rozsądnej odległości od Lublina. Bardzo zależałoby mi żeby sala była na wysokim poziomie, organizator zadbał o dekorację i posiłki i w normalnej cenie. Oczywiście ma być to wesele w tradycyjnym stylu. Żadnych djejów. Pozdrawiam!

 • Zagłębie Lublin podejmuje Korone Kielce.

  Dzisiaj leci mecz Zagłębie Lublin - Korona Kielce. Każdy kto myśli o klubie na siódmym-ósmym miejscu to właśnie nim jest Zagłębie. Korona Kielce ma niby dobry sezon, ale niewiadomo. Korona ma 5. miejsce. Ja licze na Zagłębie, a wy? Uzasadnijcie swoją odpowiedz na w komentarzu.

Sprawdź pogodę