Przedszkole Nr 4 im.Słonecznego uśmiechu w Czeladzi

Dane adresowe
Województwo:
śląskie
Powiat:
będziński
Gmina:
Czeladź
Poczta:
41-250 Czeladź
Miejscowość:
Czeladź
Ulica:
ul. Miasta Auby
Nr budynku:
14
Dane kontaktowe
Telefon:
322652641
Inne dane
Typ:
Przedszkole
Patron szkoły:
im.Słonecznego uśmiechu
Publiczność:
Publiczna
3.6
Wasza ocena
Oceń:
-/5
Ocen: 7
Zobacz też
Dyskusje na ten temat
 • Termy rzymskie w Czeladzi

  Co sądzicie o termach rzymskich w Pałacu Saturna w Czeladzi? Rozważam wyjazd i zastanawiam się czy warto odwiedzić. Sama nazwa "Termy Rzymskie" kojarzy się dość pozytywnie patrząc na historyczną przeszłość, jednakże obawiam się czy nie jest to kolejna usługa typu totalny szajs za cenę usługi premium. Ktoś z Was był w Termach Rzymskich w Czeladzi? Help!

 • Światowy Dzień Uśmiechu :))))

  Dziś, 7 października w piątek przypada ten dzień. Radosne święto obchodzone w pierwszy piątek października od 1999 roku. Pomysłodawcą tego dnia był Harvey Ball, autor znanego na całym świecie symbolu żółtej uśmiechniętej buzi, tzw. „smiley face”, stworzonej w 1963 roku.

 • Zacząć dzień od uśmiechu

  Czy to aż takie trudne, gdy dobrowolnie poddani depresji użalamy się nad sobą widząc skutki naszych akcji w postaci wracającej fali? W Polsce brakuje miejsc w psychiatrykach -efekty dobrej zmiany czy inne, bardziej osobiste tego zjawiska przyczyny? Najczęściej kupowanymi w kraju pigułkami są uśmierzające ból, pomimo wyznawanej religii hołdującej cierpieniu staramy się szybko i w miarę tanim kosztem eliminować ból własny - wolimy cierpienie u innych. Drugim specyfikiem w ścisłej czołówce sprzedaży są...leki psychotropowe, zmieniające stany świadomości i ogłupiające zarazem.

 • przedszkole w Warszawie

  Mój Kajtek niedługo pójdzie do przedszkola. I tu pojawia się moje pytanie, czy możecie polecić jakieś fajne przedszkole w Warszawie? Chodzi mi głównie o prywatne ale polecajcie wszystkie z którymi macie pozytywne doświadczenia:)

 • Dobre przedszkole Czosnów

  Cześć. Mam pytanie do rodziców ;-) Gdzie posłaliście swoje dziecko do przedszkola jeśli chodzi o Czosnów? Mi by najbardziej pasowało jakieś miejsce zlokalizowane w północnych dzielnicach miasta (codziennie dojeżdżam do pracy do stolicy z Nowego Dworu), ewentualnie gdzieś po drodze. Gdzie są dobre warunki, zależałoby mi szczególnie na angielskim? Pozdrawiam.

 • Przedszkole Kaliszki jakie

  Cześć. Mam pytanie do rodziców ;-) Gdzie posłaliście swoje dziecko do przedszkola jeśli chodzi o Warszawę i okolice? Mi by najbardziej pasowało jakieś miejsce zlokalizowane w północnych dzielnicach miasta (codziennie dojeżdżam do pracy do stolicy z Nowego Dworu), ewentualnie gdzieś po drodze. Gdzie są dobre warunki, zależałoby mi szczególnie na angielskim? Pozdrawiam.

 • Przedszkole Playschool Łódź

  Witajcie, ktoś z was zna to przedszkole? co myślicie o opiece w tej placówce? jakie czesne?

 • Dobre przedszkole w Gdańsku

  Witajcie :) Niedawno przeprowadziliśmy się do Gdańska i jestem właśnie w trakcie poszukiwania dobrego przedszkola dla mojego 2,5 latka, wybiera się tam od września. Możecie polecić jakąś sprawdzoną placówkę ?

Sprawdź pogodę