Publiczna Szkoła Podstawowa w Żelaznej Rządowej

Dane adresowe
Województwo:
mazowieckie
Powiat:
przasnyski
Gmina:
Jednorożec
Poczta:
06-323 Żelazna Rządowa
Miejscowość:
Żelazna Rządowa
Nr budynku:
27 A
Dane kontaktowe
Telefon:
297518678
www:
http://spzelazna.edupage.org.pl
Inne dane
Typ:
Szkoła podstawowa
Publiczność:
Publiczna
3.5
Wasza ocena
Oceń:
-/5
Ocen: 11
Zobacz też
Dyskusje na ten temat
 • NIE OGLĄDAM TELEWIZJI PUBLICZNEJ, TO TELEWIZJA RZĄDOWA

  Ciemny naród wszystko kupi mówił kiedyś, obecny szef Telewizji Publicznej. A zatem niech sobie taką TV ogląda głupi naród PiS. Kurski teraz zrealizował swoje plany i pierze mózki prostemu pisowskiemu narodowi. Nie mam zamiaru oglądać reżimowej telewizji. Nie mam zamiaru płacić abonamentu za tak cenną i zakłamaną telewizję. A Wy oglądacie tę średniowieczną telewizję. Podobną telewizją jest TV Republika, to typowa telewizja dla skrajnych i wyjątkowych oszołomów duchowych 👻 z Tworek.

 • Pierwsza szkoła podstawowa dla chłopców pod patronatem Opus Dei

  Chłopcy będą wychowywani według wartości Kościoła katolickiego. Będą się modlić przed posiłkami, przed i po zajęciach oraz śledzić wydarzenia kalendarza liturgicznego. Opiekę duchową nad szkołą obejmie Opus Dei, jedna z najbardziej tajemniczych instytucji Kościoła. Ojcowie planują hodowlę religijnych fanatyków? http://lodz.wyborcza.pl/lodz/7,35136,21512741,takiej-szkoly-w-lodzi-jeszcze-nie-bylo-maja-patronat-opus-dei.html?disableRedirects=true

 • Telewizja Rządowa kłamie „w żywe oczy” albo przemilcza niewygodną prawdę

  . Jestem wrakiem człowieka. Nie stać mnie na nic poza wegetacją. Do 2500 –1748 = 752 zł. Tyle brakuje nam do kwoty pokazywanej w telewizji rządowej. I m.in. o poprawę losu Mojego syna prowadzą walkę w Sejmie

 • szkoła dla dziecka - prywatna czy publiczna???

  jak uważacie, lepiej posłać dziecko do szkoły prywatnej czy publicznej? Co prawda to dopiero za rok, ale juz teraz mam wątpliwości. Moja córka jest dosyć nieśmiała i nie wiem czy odnajdzie się w takim tłumie dzieci, a podobno w prywatnych szkołach klasy są mniej liczne.

 • PIERWSZA W POLSCE "SZKOŁA JANCZARÓW" !

  Właśnie otwarto żłobek "Żołnierzy Wyklętych"... Musiałem spojrzeć na kalendarz i upewnić się, że to nie 1-Kwietnia....... MON dał dotację na jego budowę! Na marmurowej tablicy wyryto dziękczynności Antkowi Smoleńskiemu! (Chodziłem do szkoły podstawowej - Szkoły Tysiąclecia.... w niej wisiał nad każdą tablicą łysy orzeł i Cyrankiewicz i Gomułka... ale tablicy marmurowej nie było...... rok był 1960.... Czy program edukacyjny dla żłobków przygotowywują w MON? 0006D9Z26OXQU2RM

 • Kolejny wypadek rządowej limuzyny

  Limuzyna należąca do kolumny marszałka Sejmu, Marka Kuchcińskiego, uderzyła dziś rano w barierki. Stało się to na Podkarpaciu. Kuchcińskiemu nic nie jest, ale PIS i Służba Ochrony Państwa milczą w tej sprawie. Co się dzieje, że oni ciągle mają jakieś wypadki? Ciągłe zamachy czy zatrudniają takich wspaniałych kierowców? Biorą ich z ulicy? Po znajomości?

 • biegły a policja rządowa

  policja już wczoraj wydała ocenę. Biegły natomiast że podpalenie. Gdyby kto sfajczył smieci Szydłowej, zawsze byłoby to celowe. Tu nieumyślne, to logiczne, który z pispodnóżków myśli? Biegły ma przechlapane i pewnie dziadka w wermachcie.

 • Mistrzowski manewr kierowcy rządowej limuzyny

  Gdyby nie refleks i wyszkolenie kierowcy rządowej limuzyny, sprawca prawdopodobnie spędziłby weekend w przyszpitalnej chłodni. Nie potrzeba wielkiej wyobraźni i znajomości tekstów prorockich, aby poznać skutki zderzenia wielotonowej, opancerzonej limuzyny z kilkudziesięcioletnim szrotem.