Publiczna Szkoła Podstawowa w Żelaznej Rządowej

Dane adresowe
Województwo:
mazowieckie
Powiat:
przasnyski
Gmina:
Jednorożec
Poczta:
06-323 Żelazna Rządowa
Miejscowość:
Żelazna Rządowa
Nr budynku:
27 A
Dane kontaktowe
Telefon:
297518678
www:
http://spzelazna.edupage.org.pl
Inne dane
Typ:
Szkoła podstawowa
Publiczność:
Publiczna
3.5
Wasza ocena
Oceń:
-/5
Ocen: 11
Zobacz też
Dyskusje na ten temat
 • Szkoła Podstawowa w Sochaczewie

  Zamienia się w kościół, tak latorośl -zdrowa jeszcze tkanka narodu jest indoktrynowana w bardzo zbożny sposób. Chodzi o wyrobienie odruchu warunkowego i utwierdzenie w poczuciu winy i grzechu nieświadomego dzieciątka. Ogłoszony przez szkołę harmonogram rozpoczęcia roku szkolnego dla uczniów wyglądał tam tak: „8.30 – zbiórka przed szkołą, wyjście do kościoła pod opieką nauczycieli 9.00 – Msza Święta ( obowiązkowe drobne na tacę ) Po powrocie z kościoła spotkanie z wychowawcami w wyznaczonych salach. Co mówi zakazana od pewnego czasu Konstytucja na ten temat? art. 53 par. 4. Religia kościoła lub innego związku wyznaniowego o uregulowanej sytuacji prawnej może być przedmiotem nauczania w szkole, przy czym nie może być naruszona wolność sumienia i religii innych osób. art. 53 par. 7. Nikt nie może być obowiązany przez organy władzy publicznej do ujawnienia swojego światopoglądu, przekonań religijnych lub wyznania. Konstytucja swoje a kościół swoje,można jedynie ubolewać że prawo kościelne nie jest ponad świeckim....jeszcze, ale jak długo? W parciu do świętości pisiory szaleją przecie.

 • NIE OGLĄDAM TELEWIZJI PUBLICZNEJ, TO TELEWIZJA RZĄDOWA

  Ciemny naród wszystko kupi mówił kiedyś, obecny szef Telewizji Publicznej. A zatem niech sobie taką TV ogląda głupi naród PiS. Kurski teraz zrealizował swoje plany i pierze mózki prostemu pisowskiemu narodowi. Nie mam zamiaru oglądać reżimowej telewizji. Nie mam zamiaru płacić abonamentu za tak cenną i zakłamaną telewizję. A Wy oglądacie tę średniowieczną telewizję. Podobną telewizją jest TV Republika, to typowa telewizja dla skrajnych i wyjątkowych oszołomów duchowych 👻 z Tworek.

 • Kolejna dotacja rządowa na Ojca Rydzyka. Bardziej od kwoty bulwersuje przeznaczenie pieniędzy

  Założona przez Tadeusza Rydzyka Fundacja Lux Veritatis i Wyższa Szkoła Kultury Społecznej i Medialnej w Toruniu ponownie ma otrzymać dotację z Funduszu Sprawiedliwości, którym dysponuje Minister Sprawiedliwości. Po raz kolejny ma zostać ona przeznaczona na "przeciwdziałanie przyczynom przestępczości"! A całe to przeciwdziałanie, dotychczas rozliczone ponad 750 tysięcy złotych, które - jak donosi

 • Dwujęzyczna szkoła podstawowa w Poznaniu

  hej wszystkim, szukamy dwujęzycznej podstawówki w poznaniu / okolicach. czy ktoś mógłby coś polecić? dopiero się przeprowadzamy i szukamy czegoś od września, córa chodziła w poprzednim mieście właśnie do szkoły dwujęzycznej.

 • Pierwsza szkoła podstawowa dla chłopców pod patronatem Opus Dei

  Chłopcy będą wychowywani według wartości Kościoła katolickiego. Będą się modlić przed posiłkami, przed i po zajęciach oraz śledzić wydarzenia kalendarza liturgicznego. Opiekę duchową nad szkołą obejmie Opus Dei, jedna z najbardziej tajemniczych instytucji Kościoła. Ojcowie planują hodowlę religijnych fanatyków? http://lodz.wyborcza.pl/lodz/7,35136,21512741,takiej-szkoly-w-lodzi-jeszcze-nie-bylo-maja-patronat-opus-dei.html?disableRedirects=true

 • szkoła dla dziecka - prywatna czy publiczna???

  jak uważacie, lepiej posłać dziecko do szkoły prywatnej czy publicznej? Co prawda to dopiero za rok, ale juz teraz mam wątpliwości. Moja córka jest dosyć nieśmiała i nie wiem czy odnajdzie się w takim tłumie dzieci, a podobno w prywatnych szkołach klasy są mniej liczne.

 • Telewizja Rządowa kłamie „w żywe oczy” albo przemilcza niewygodną prawdę

  . Jestem wrakiem człowieka. Nie stać mnie na nic poza wegetacją. Do 2500 –1748 = 752 zł. Tyle brakuje nam do kwoty pokazywanej w telewizji rządowej. I m.in. o poprawę losu Mojego syna prowadzą walkę w Sejmie

 • Kopacz "żelazna dama". Słuszne porównanie?

  Politolodzy już określają Kopacz mianem "żelaznej damy". Niektórzy widzą też w niej kobietę u władzy typu Angela Merkel. Sądziecie, że którekolwiek określenie jest adekwatne, czy to przesada? A wy widzicie jakieś podobieństwa pomiędzy naszą nową premier, a którąś z tych pań?