Szkoła Podstawowa nr 91 w Gdańsku

Dane adresowe
Województwo:
pomorskie
Powiat:
Gdańsk
Gmina:
Gdańsk
Poczta:
80-242 Gdańsk
Miejscowość:
Gdańsk
Ulica:
ul. Srebrniki
Nr budynku:
17
Dane kontaktowe
Telefon:
583452256
Inne dane
Typ:
Szkoła podstawowa
Publiczność:
Publiczna
3.5
Wasza ocena
Oceń:
-/5
Ocen: 2
Zobacz też
Dyskusje na ten temat
 • Szkoła tańca Gdańsk

  Hej chciałabym się zapytać Gdańszczanek i Gdańszczan do jakich szkół tańca uczęszczacie? Myślę o tym zapisać siebie i swojego męża (tak wie i jest również za) na jakiś kurs tańca. Gdzie warto?

 • Dobry Logopeda Gdańsk

  Czy możecie polecić jakiegoś dobrego logopedę w Gdańsku lub Gdyni? Dla 4 letniego chłopca. Polecano mi placówkę Pegaz, ale chciałabym jakieś konkretne nazwisko stamtąd. Byłoby łatwiej się umówić.

 • Szkoła tańca SoSalsa w Gdańsku

  Cześć, chciałabym zapisać córkę do tej szkoły SoSalsa w Gdańsku na zajęcia taneczne. Chciałabym aby czuła się tam dobrze i nauczyli ją jednak tańczyć. Podobno właśnie w SoSalsa mogę się tego spodziewać. Ale czy ktoś już uczęszczał do tej szkoły na zajęcia? Albo najlepiej czyjeś z was dzieci tam chodzą? Dzięki za odpowiedzi.

 • Dobre przedszkole w Gdańsku

  Witajcie :) Niedawno przeprowadziliśmy się do Gdańska i jestem właśnie w trakcie poszukiwania dobrego przedszkola dla mojego 2,5 latka, wybiera się tam od września. Możecie polecić jakąś sprawdzoną placówkę ?

 • Psycholog dla młodzieży Gdańsk

  Szukam dobrego psychologa w Gdańsku dla nastoletniej córki. Słyszałam wiele dobrego o placówce Pegaz w Gdańsku, ale nie znam konkretnych nazwisk czy osób. Może ktoś zna i może polecić? Będę wdzięczna.

 • Pierwsza szkoła podstawowa dla chłopców pod patronatem Opus Dei

  Chłopcy będą wychowywani według wartości Kościoła katolickiego. Będą się modlić przed posiłkami, przed i po zajęciach oraz śledzić wydarzenia kalendarza liturgicznego. Opiekę duchową nad szkołą obejmie Opus Dei, jedna z najbardziej tajemniczych instytucji Kościoła. Ojcowie planują hodowlę religijnych fanatyków? http://lodz.wyborcza.pl/lodz/7,35136,21512741,takiej-szkoly-w-lodzi-jeszcze-nie-bylo-maja-patronat-opus-dei.html?disableRedirects=true

 • Port w Gdańsku rośnie na lidera

  roku. W zeszłym roku ogłoszony został przetarg na wykonanie koncepcji zagospodarowania Portu Centralnego w Porcie Morskim w Gdańsku.(...)W samym tylko styczniu tego roku w Porcie Gdańskim przeładowano 163,4 tys. kontenerów wyprzedzając tym samym obecnego lidera na Bałtyku czyli port w St. Petersburgu. 163,4 tys. przeładowanych

 • Patologia w samorządach na przykładzie Gdańska

  Terror i dyktatura w Gdańsku? Chcecie, to posłuchajcie. RM

Sprawdź pogodę