T

Dane adresowe
Województwo:
łódzkie
Powiat:
rawski
Gmina:
Biała Rawska
Poczta:
96-230 Biała Rawska
Miejscowość:
Biała Rawska
Ulica:
ul. 15 Grudnia
Nr budynku:
9
Dane kontaktowe
Telefon:
468159546
www:
www.zspbr.rawa-maz.pl.
Inne dane
Typ:
Technikum
Publiczność:
Publiczna
3.6
Wasza ocena
Oceń:
-/5
Ocen: 9
Zobacz też
Dyskusje na ten temat
 • KIEROWCA MIEDZYNARODOWY BUS 3,5 T

  WITAM.Chciałbym sie dowiedziec cos o firmie BIMA 24 z Bielska-Białej moze ktos jezdził dla tej firmy,lub jezdzi czy sa wypłacalni,nieoszukuja na pieniadzach i ogólnie

 • Morwa biała przeciwwskazania

  zbyt dobra przez wiele lat... Dowiedziałam się też, że podobno morwa biała pomaga na obniżenie cukru i jest bardzo polecana przy problemach cukrzycowych. Wszędzie zachwalają zalety jedzenia owoców morwy białej oraz picia herbatek z morwy. Wszystko cudnie i pięknie, ale chciałabym się dowiedzieć czy ta morwa biała nie ma jednak jakiś przeciwwskazań? Bo nie wierze żeby była takim cudownym środkiem

 • Biała sukienka na wesele?

  Czy zażyło Wam się założyć na wesele białą sukienkę? Dla mnie jest to nieco dziwne, zwłaszcza, że niedawno moja koleżanka zapytała mnie czy się nie pogniewam jeśli ona na moje wesele założy właśnie białą sukienkę. Powiedziałam, że absolutnie nie ma takiej możliwości! Na co ona się pogniewała :/ teraz mam trochę wyrzuty sumienia ale do cholery jest tyle kolorów i akurat biały musi ubrać? Co myślicie, powinnam się zgodzić?

 • Czemu Meghan jest biała

  a jej matka nie?

 • Nikt mu nie wmówi, że białe jest białe.

  gdzie indziej. Czy od dziś biała róża wpisze się w nienawistną symbolikę, biały bez. Mam białą azalie. I co teraz?

 • ,, BIAŁA KSIĘGA "MORAWIECKIEGO WKURZYŁA, NIEKTÓRE KRAJE.

  Rząd Morawieckiego przedstawił ,, białą księgę" w Unii europejskiej, w której jest uzasadnienie wprowadzanych reform całego wymiaru sprawiedliwości. W dniu 20 marca Polska była przedmiotem rozpatrywania, w zakresie sądownictwa przez ministrów, na posiedzeniu ogólnym. Zadaniem ,, Białej księgi " ministra było przekonanie unijnych o dobryvh intencjach i pożytku ze zmian w Trybunale Konstytucyjnym , oraz czterech ustaw sądowniczych z roku 2017 roku. Rząd PiS stara się, jak może, żeby udowodnić unijnym urzędasom, że czarne jest białe, a białe jest czarne. Chodzi oto, żeby pod czujnym unijnym okiem zniewolić naród, Polski, a oni nie będą wiedzieć o, co chodzi . Niestety nie udało się, ponieważ dalej ma być sprawa debatowania i mają zostać wprowadzone zmiany dotyczące zastrzeżeń Komisji Europejskiej. Autorzy ,, białej księgi" przekonują, że pisowskie rozwiązania nie różnią się od stosowanych w UE, ale jednak zostały odrzucone, ministrowie Francji, Hiszpanii stanowczo się takiemu porównaniu sprzeciwili. A więc pełna klapa ,, białej księgi".

 • "T", jak totalni...

  POpaprana KODziarsko Nowoczesna tłuszczo i elyto! Możecie sobie z pianą na ustach, pyszczeć na ulicy, w necie, a wasi totalni guru - w Sejmie i antyrządowych mediach! Zapomnijcie, że wróci w Polsce to, co było po 89 roku. Możecie ośmieszać PiS, Rząd i Prezydenta, ale jedno jest pewne – zawsze będziecie w mniejszości, bo to już nie te czasy, nie tamten klimat. Przyszło NOWE i szlaban dla bezprawia i złodziei różnej maści - czy wam się to podoba czy nie! Suweren tak zdecydował i wara wam pchać się z brudnymi łapskami do prowokacji i warcholstwa - łapy precz od Rządu RP! Wszelkie wasze zapędy do rewolty w Państwie – ZE STOICKIM SPOKOJEM zniweczy, wasz największy wróg, Kaczyński! Od roku tak się dzieje – nie widać, nie słychać?

 • Depilacja Bielsko Biała

  Witam dziewczyny zastanawiam się nad depilacją laserową. Co o tym sądzicie? Jedna ważna rzecz – czy to boli, a jeśli tak to jak bardzo? Chciałabym skorzystać z depilacji pach i łydek. W Bielsku – Białej Mozecie poleecic dobry gabinet gdzie taki zabieg wykonują profesjonalnie?

Sprawdź pogodę